Lead Forensics

Nasza obsługa klienta.

HLP Klearfold szczyci się wysokim poziomem obsługi klienta, którą dostarczamy. Jesteśmy pasjonatami zaspokajania potrzeb klienta w jak najlepszy sposób. Nasi menedżerowie ds. technicznych i sprzedaży będą z Tobą współpracować w celu dokładnego odwzorowania Twoich potrzeb związanych z pakowaniem i dopasowania ich do naszych możliwości.

HLP Klearfold może zapewnić Państwu całodobową opiekę. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć:

  • wyceny w ciągu 24 godzin
  • próbki CAD w czasie 3-5 dni
  • pełno kolorowe próbki w tydzień od otrzymania grafiki

Rozumiemy i doceniamy wyjątkowe potrzeby i wymagania różnych firm, a nasi doświadczeni przedstawiciele poświęcą tym potrzebom najwyższą uwagę. Doradcy techniczni ułatwią Ci cały proces organizowania twojego opakowania i mogą zaoferować porady i opcje, które pozwolą dokonać właściwego wyboru dla twoich produktów. Możemy również pomóc w dalszej pracy nad projektem dzięki naszej kadrze projektantów, tu w Europie. Nasi projektanci mają doświadczenie w budowaniu marki dzięki temu gwarantujemy projekty, które naprawdę wyróżnią Twój produkt.

HLP Klearfold posiada lokalne biura w całej Europie dzięki temu zapewniamy szybki i łatwy kontakt z nami. Możemy rozmawiać przez telefon, wysyłać e-maile, a nawet umówić się z tobą na spotkanie. Spójrz na naszą stronę kontaktową i daj znać, jak możemy pomóc.

2018-05-16T13:55:18+00:00