Opakowania na wina

opakowania do alkoholi

Szukasz oryginalnego i ciekawego opakowania na wino i mocniejsze alkohole? Właśnie tutaj znajdziesz najlepsze rozwiązania i sposoby na to, aby bezpiecznie, a przy tym elegancko ozdobić pudełko na wino oraz inne cenne trunki. Jeśli jako producent chcesz uatrakcyjnić swój produkt i wzmocnić jego sprzedaż zagwarantuj swoim klientom wygodę. W dzisiejszym pędzie życia mamy coraz mniej czasu na pakowanie podarunków. Jeśli prezentem ma być alkohol jest to dodatkowe wyzwanie. Ozdobne opakowania na butelki są również najlepszą odpowiedzią na częste pytanie – jak zapakować butelkę, by była ona bezpieczna, a jednocześnie ładnie zapakowana i wyglądała jak prezent. HLP Klearfold doskonale zdaje sobie sprawę z zapotrzebowania tego sektora rynku.

Opakowania na zamówienie

Wykonujemy opakowania na zamówienie, które są przemyślane pod względem produktu, który ma być opakowany oraz dostosowane do wizerunku marki. Opakowania na alkohole nie tylko muszą ładnie wyglądać i zachęcać do zakupu, ale przede wszystkim chronić produkt, niejednokrotnie również stanowią gotowy prezent.

Nasze słynne składane w ułamku sekundy opakowania transparentne Klearfold®, tworzą silne wrażenia wizualne i są najlepszym sposobem na ekspozycje produktów alkoholowych. Zapewniają wyjątkową obecność produktu na półce i ożywienia popularnej marki.

Opakowania na alkohole dostępne są w rozmaitych formach – ozdobne torby, zestawy na butelki, zestaw butelki z kieliszkami czy też po prostu zwykłe pudełko z blistrem lub bez. Rozmaite kolory oraz kształty zagwarantują, że nie tylko sam prezent będzie miłą niespodzianką, ale również samo jego opakowanie stanowić będzie piękne wykończenie. Oryginalna i niecodzienna forma prezentu zapewni, że zostanie on na długo zapamiętany.

Ekologiczne i luksusowe opakowania do alkoholi

HLP Klearfold rozwija obecnie linię luksusowych opakowań do wina i innych alkoholi. Nasz młody, utalentowany grafik i konstruktor bada nowe sposoby, kształty oraz uszlachetnienia, które pomogą stworzyć nowe luksusowe opakowania do wina oraz zestawy prezentowe. Projekt ten koncentruje się również na eliminacji możliwie jak największej ilości odpadów, a tym samym na poprawie stanu środowiska poprzez nieużywanie nadmiernego lub niepotrzebnego materiału. HLP Klearfold może również zapewnić Tobie i naszym obecnym klientom, że nie tylko dostarczamy materiały opakowaniowe, które w 100% podlegają recyklingowi, ale także korzystamy z materiału RPET, który może zawierać 30% odpadów poużytkowych.

HLP Klearfold pracuje obecnie nad kilkoma projektami, w których dążymy do zwiększenia wykorzystania materiałów z recyklingu w naszej produkcji, aby chronić nasze globalne środowisko.

Ozdobne opakowania na wino to idealny pomysł wręczenia prezentu biznesowego dla najlepszych klientów, pracowników, ale także przyjaciół i rodziny. Odpowiednio zaprojektowane opakowanie przezroczyste sprosta wszystkim tym wymaganiom dzięki temu jest uniwersalne co przyczyni się do oszczędności podczas zamówień. Wysoce kompetentny zespół HLP Klearfold rozumie, jak ściśle współpracować z naszymi klientami, aby idealnie dopracować przejrzyste plastikowe opakowania, które są kreatywne, funkcjonalne i zdolne do odblokowania potencjału marki.

2018-05-17T13:37:08+00:00