Lead Forensics

Przygotuj świąteczne opakowanie na czas!

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o swoich świątecznych opakowaniach. Wiele firm już podjęło decyzje zakupowe na tegoroczne Boże Narodzenie. Nie musisz się martwić, jeśli jeszcze twoje decyzje jeszcze nie zapadły, ponieważ HLP Klearfold jest tutaj, by podać ci pomocną dłoń w każdej chwili, gdy tego potrzebujesz. HLP pomaga od początkowego koncepcyjnego etapu projektu aż do końcowej produkcji.

Wiele firm decyduje się na wprowadzenie nowego projektu opakowania na Boże Narodzenie. Konsumenci uwielbiają okres świąteczny i chętniej kupują produkty z tej okazji. HLP Klearfold dostarcza szeroką gamę efektów specjalnych, które w magiczny sposób stymulują świąteczną atmosferę na Twoim opakowaniu. Zaczaruj swoich klientów w te święta wraz z naszą pomocą. Z nami niemożliwe nie istnieje.

Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt nie ma czasu do stracenia w okresie Świąt, każda minuta jest cenna! W jaki sposób można szybko i łatwo zwiększyć efektywność swojej produkcji i pakowania? HLP Klearfold Crash-lock (mechanizm automatycznego blokowania dna) okazał się najszybszym rozwiązaniem zarówno w zastosowaniach ręcznych, jak i maszynowych. Pozwala to znacznie oszczędności aż do 30% czasu pracy i jest idealnym rozwiązaniem do pakowania w szczycie sezonu.

Skontaktuj się z HLP Klearfold, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc z zamówieniem świątecznym!

2018-05-16T13:54:28+00:00