O nas 2018-02-20T16:03:37+00:00

O nas

Dla twoich produktów, wytwarzamy opakowania najwyższej jakości.

W HLP Klearfold ściśle współpracujemy z klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować nasze możliwości produkcyjne do Twoich potrzeb. Jesteśmy znani jako największy i najbardziej doświadczony producent opakowań przezroczystych, dlatego możesz nam zaufać, że zrobimy wszystko, aby Twoje produkty wyróżniały się spośród konkurencji.

Nieustająco inwestujemy w ludzi i stosowane materiały. Ulepszamy również procesy produkcyjne i nasz park maszynowy. Wszystko po to aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości opakowania z tworzyw sztucznych, dostępnych we wszystkich zakątkach świata.

HLP inwestuje w redukowanie negatywnego wpływu produkcji opakowań na środowisko naturalne, wykorzystując energię wiatrową i słoneczną. Podczas produkcji staramy się zwiększać wykorzystywanie materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu nie tylko chronimy środowisko, ale również redukujemy koszty produkcji. Taka strategia gwarantuje zarówno nam, jak i Tobie, przewagę konkurencyjną.

HLP a środowisko naturalne.

W HLP Klearfold produkujemy własne materiały bazowe, które umożliwiają nam recykling odpadów poprodukcyjnych oraz poużytkowych, zgodnie z naszą polityką ochrony środowiska. W produkcji ponownie wykorzystujemy 30% materiałów z recyklingu.

Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko naturalne, oraz tego jak na nie wpływamy, dlatego dokładamy wszelkich starań aby być producentem bardziej przyjaznym środowisku. Preferujemy stosowanie tworzyw o dużej zawartości materiałów z recyklingu, takich jak APET i RPET, z których, dzięki metodzie miękkiego bigowania „Soft Crease“, tworzymy opakowania przezroczyste doskonale nadające się do zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Nasze tworzywo PET jest produkowane w 30% z pokonsumpcyjnych odpadów, więc możesz być pewien, że i Ty robisz coś dla ochrony środowiska.

Obsługa klienta

Jesteśmy pasjonatami w zakresie zaspokajania potrzeb naszych klientów, dlatego nasz zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę i staramy się udostępniać:

  • Wyceny w ciągu 24 godzin
  • Próbki CAD w ciągu trzech do pięciu dni
  • Pełnokolorowe próbki w ciągu tygodnia od momentu otrzymania grafiki

Nasze możliwości produkcyjne w połączeniu z szeroką ofertą tworzyw sztucznych, umożliwiają nam bardzo krótki czas realizacji każdego zamówienia i są to dwa do trzech tygodni od momentu zaakceptowania próbki. Czas dostawy na terenie całej Europy jest porównywalny do producentów krajowych, a niejednokrotnie nawet krótszy.

Dlaczego warto stosować opakowania przezroczyste?

Konsumenci oczekują coraz większej ilości informacji o kupowanym produkcie, dlatego też najlepszym sposobem zaspokojenia tej potrzeby jest zastosowanie opakowania przezroczystego. Umożliwia ono konsumentowi bezpośrednie zapoznanie się z wyglądem i jakością produktu, zamiast czytania opisu o nim na opakowaniu. Bezpośredni kontakt z produktem wpływa na łatwiejsze podjęcie decyzji o zakupie.

Opakowanie przezroczyste nie tylko zachęca do zakupu i wiąże nabywcę z Twoim produktem, ale jest również trwalsze, wytrzymalsze i bardziej opłacalne.

Zobowiązanie

Już od ponad 50 lat produkujemy tylko opakowania przezroczyste stając się największym i najbardziej doświadczonym producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Posiadamy szeroki zakres możliwości produkcyjnych, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie drukowania, dekorowania i przetwarzania.

HLP Klearfold zobowiązuje się dostarczać swoim klientom tylko to co najlepsze. Jesteśmy dumni z wysokiego poziomu jakości naszych produktów, będących przyjaznymi środowisku, a także z możliwości krótkiego czasu realizacji zamówień, przy jednoczesnym zachowaniu jak najlepszych cen.

Obietnica HLP Klearfold

Z prawie 50-letnim doświadczeniem, firma HLP Klearfold jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku opakowań przezroczystych. Jesteśmy zaangażowani w nieustający rozwój, wykorzystując wyłącznie najnowsze technologie w dążeniu do doskonałości produkcyjnej.

Discover The Future

Światowy lider w technologii bigowania “Soft Crease RF“ (częstotliwość radiowa)

Kontakt