Produkcja 2018-02-20T16:28:11+00:00

Produkcja

Budowanie Twojej marki

HLP Klearfold posiada najnowsze technologicznie maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie wytwarzać opakowania najlepszej jakości.

Nasza bezkonkurencyjna zdolność produkcyjna umożliwia nam produkcję opakowań w tak dużej ilości, aby zapewnić terminowe dostawy na całym świecie jednocześnie. W naszych zakładach nieustannie kontrolowana jest jakość powietrza, temperatura i wilgotność. Dzięki temu minimalizujemy naelektryzowanie materiału i powstawanie pyłów, tym samym uzyskując najlepsze efekty pracy.

Nasza najnowsza 13-kolorowa prasa drukująca zapewnia najwyższą jakość druku, dając nam wszechstronne możliwości zarówno drukowania jak i uszlachetniania. Posiada jedną stację druku wklęsłego i 12 sekcji fleksograficznego druku UV, z których maksymalnie pięć można skonfigurować do drukowania od spodu. Alternatywnie cztery spośród nich można wykorzystać do drukowania sitodrukowego lub też dwie jako sekcje tłoczenia na zimno.

Maszyna ta zapewnia druk w intensywniejszych, żywych kolorach nawet na jasnych podłożach, w tym błyszczące kolory metaliczne, a także możliwość zastosowania wielu innych efektów specjalnych. W ciągu jednego przejścia przez maszynę HLP Klearfold ma możliwość wykonania tego, co w tradycyjnych maszynach odbywa się przy pięciu lub więcej przelotach.

W naszych zakładach produkcyjnych w Chinach wykorzystujemy panele słoneczne i turbiny wiatrowe, po to, aby dbać o środowisko naturalne.

Najnowsza technologia

HLP może bigować opakowania na różne sposoby

Sztancowanie

(PP)

250 mym – 400 mym

Tylko składanie ręczne

Bigowanie na zimno

(PET)

250 mym – 500 mym

Tylko składanie ręczne

Linia inteligentna

(PET, PP)

250 mym – 500 mym

Tylko podnoszenie maszynowe

Zapytaj o bezpłatną próbkę już dziś!

Perforacja

(PET)

250 mym – 500 mym

Tylko pakowanie ręczne

 SOFT CREASE®

(PET)

250 mym – 500 mym

Pakowanie ręczne i maszynowe

Linia wysokiej jakości

(PET, PP)

250 mym – 500 mym

Podnoszenie maszynowe od 300mym

Dlaczego warto wybrać Soft Crease®…

Tworzenie perfekcji

Technologia Soft Crease® to metoda bigowania wykorzystująca fale radiowe, dzięki której opakowania Klearfold mają wyraźne linie i precyzyjnie się składają. Tradycyjne metody wykorzystują do bigowania ciśnienie, które zwiększa sztywność opakowania, zmniejszając jego trwałość.

Technologia Soft Crease® firmy HLP wykorzystuje energię i ciepło z wykorzystaniem tylko niewielkiego ciśnienia. Gwarantuje to podwyższenie trwałość opakowania, tym samym umożliwiając zwiększenie wydajności pakowania ręcznego oraz maszynowego nawet przy pakowaniu przy wyższych prędkościach.

Kontakt
Omówmy Twoje potrzeby związane z opakowaniami już dziś!

Zaawansowane obiekty produkcyjne.

Kulisy HLP Klearfold

HLP Klearfold posiada zdolność produkcyjną wynoszącą 1 milion sztuk dziennie. Dysponując wszystkimi potrzebnymi maszynami w jednym miejscu, nie musimy tracić czasu na korzystanie z firm zewnętrznych. Produkujemy nasz własny materiał PET i PP, drukujemy, sztancujemy, kleimy i składamy opakowania. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość opakowań w wiele zakątków świata jednocześnie.

Poniżej znajdziesz link do wirtualnej wycieczki po naszej fabryce – futurystycznym i oszałamiającym zakładzie produkcyjnym HLP Klearfold

wirtualna wycieczka
Zobacz nasze maszyny w akcji

Nowoczesne rozwiązania

Perfekcyjne rezultaty

HLP Klearfold jest firmą wielokrotnie nagradzaną, cieszącą się uznaniem i znaną z najwyższej jakości wzornictwa oraz nieustannego wprowadzania innowacji.

Discover The Future

Światowy lider w technologii bigowania “Soft Crease RF“ (częstotliwość radiowa)

Kontakt