Prototyp 2018-02-20T16:26:39+00:00

Prototyp

Kształt i sposób zamknięcia Twojego opakowania.

Zaufaj firmie HLP Klearfold, która pomoże Ci zapakować Twój produkt w optymalnie dobrane opakowanie o kształcie standardowym lub specjalnie dla Ciebie wymyślonym. Równie ważny jest sposób zamknięcia opakowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kształtach i różnych wariantach zamknięcia.

Zamów bezpłatną próbkę już dziś!

Kształt

Jesteśmy w stanie wykonać dowolne opakowanie spośród naszej szerokiej oferty kształtów. Kształty te możemy produkować masowo, nie tylko w krótkim czasie, ale i z zachowaniem najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy opakowania składane oraz typu poduszka, o różnych kształtach i wielkościach. Chętnie podejmiemy się wykonania kształtów niestandardowych, jeżeli chciałbyś w ten sposób wyróżnić swoje opakowanie na tle konkurencji.

Kontakt

Dbamy o środowisko naturalne. Naszym celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Najbardziej popularne warianty zamknięcia

Kontakt

Zamknięcie automatyczne

Najczęściej wybieranym sposobem zamknięcia jest zamknięcie automatyczne. Taka budowa opakowania umożliwia pakowanie maszynowe oraz ręczne. Opakowania z zamkniętym automatycznie dnem łatwiej i szybciej ustawia się na linii produkcyjnej, co może obniżyć koszty pracy nawet o 30%.

Już teraz zredukuj koszty pracy nawet o 30%!

Pozostałe, popularne metody zamknięcia.

Zamknięcie zakładkowe

Odpowiedni dla większości kształtów pakowanych maszynowo

Zamknięcie kopertowe

Szybki i bardzo prosty w obsłudze. Łatwy do pakowania ręcznego

Zamknięcie typu “D”

Mocna opcja zamknięcia możliwa dla większości kształtów opakowań.

Zamknięcie automatyczne

Szybkie i łatwe z możliwością skladania ręcznego i maszynowego.

InSight® i InSight Slider®

Aby wyrazić nasze zaangażowanie w tworzenie rynku opakowań przezroczystych, dodaliśmy do swojej oferty wielokrotnie nagradzane formaty opakowań InSight® i InSight Slider®. Opakowania te wyglądają bardzo nowocześnie – stanowią połączenie zadrukowanej plastikowej tuby z wtryskiwanymi deklami, zamykającymi całość z obydwu stron. Mogą być zdejmowalne lub trwale zamontowane poprzez podtopienie zagięć. Nie jest tu już konieczne stosowanie zabezpieczeń falami radiowymi RF lub zgrzewania na gorąco. W celu łatwego otwierania możliwe jest zamontowanie zrywanego paska.

Kontakt

Termoformowanie tworzyw sztucznych i składanych pudełek

HLP Klearfold samodzielnie wytwarza termoformowane blistry i wytłoczki oraz formowane próżniowo tace, które mogą być również stosowane jako wkładki do opakowań przezroczystych.
Jesteśmy dumni z oferowanej przez nas jakości. Wiemy, że to dzięki niej, Twój produkt jest w stanie wywrzeć mocne wrażenie na nabywcy. Dodając ciekawe efekty zadruku lub zdobienia, Twój produkt z pewnością zostanie zauważony.

Discover The Future

Światowy lider w technologii bigowania “Soft Crease RF“ (częstotliwość radiowa)

Kontakt