Lead Forensics
Prototyp 2018-05-12T01:30:28+00:00

Prototyp

Kształt i sposób zamknięcia Twojego opakowania.

Zaufaj firmie HLP Klearfold, która pomoże Ci zapakować Twój produkt w optymalnie dobrane opakowanie o standardowym kształcie lub specjalnie dla Ciebie wymyślonym. Bardzo ważny jest również sposób zamknięcia opakowania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kształtach i różnych wariantach zamknięci opakowań plastikowych.

Kształt

Jesteśmy w stanie wykonać dowolne opakowanie spośród naszej szerokiej oferty kształtów. Kształty te możemy produkować masowo, nie tylko w krótkim czasie, ale i z zachowaniem najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy opakowania składane oraz typu poduszka, o różnych kształtach i wielkościach. Chętnie podejmiemy się wykonania kształtów niestandardowych, jeżeli chciałbyś w ten sposób wyróżnić swoje opakowanie na tle konkurencji.

Dbamy o środowisko naturalne. Naszym celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Najbardziej popularne warianty zamknięcia

Zamknięcie automatyczne

Najczęściej wybieranym sposobem zamknięcia jest zamknięcie automatyczne. Taka budowa opakowania umożliwia pakowanie maszynowe oraz ręczne. Opakowania z zamkniętym automatycznie dnem łatwiej i szybciej ustawia się na linii produkcyjnej, co może obniżyć koszty pracy nawet o 30%.

Już teraz zredukuj koszty pracy nawet o 30%!

Pozostałe, popularne metody zamknięcia.

Zamknięcie zakładkowe

Odpowiedni dla większości kształtów pakowanych maszynowo

Zamknięcie kopertowe

Szybki i bardzo prosty w obsłudze. Łatwy do pakowania ręcznego

Zamknięcie typu “D”

Mocna opcja zamknięcia możliwa dla większości kształtów opakowań.

Zamknięcie automatyczne

Szybkie i łatwe z możliwością skladania ręcznego i maszynowego.

System pakowania Klearfold®

Unikatowy system, który łączy drukowane plastikowe rękawy oraz wytłaczane próżniowo tacki. Klearfold Keeper to opakowanie, które dobrze wyróżnia produkt i zabezpieczą je przed niepożądanym otwarciem. Termoformowane tacki Klearfold Keeper są dopasowywane do kształtu produktu, przytrzymują go bezpiecznie na miejscu i jednocześnie zabezpieczają przed uszkodzeniami podczas dystrybucji.

Zaginane zakładki na rękawach zatrzaskują się na kołnierzu tacki, blokując bezpiecznie dwa elementy. Cechy te sprawiają, że produkt jest bezpiecznie zamknięty i nie ma potrzeby dodatkowego stosowania plomb, zgrzewania dźwiękowego, cieplnego lub radiowego. Perforacja w kształcie kciuka w rogu rękawa umożliwia łatwe usuniecie blokady i otwarcie produktu po zakupie.

Termoformowanie tworzyw sztucznych i składanych pudełek

HLP Klearfold samodzielnie wytwarza termoformowane blistry i wytłoczki oraz formowane próżniowo tace, które mogą być również stosowane jako wkładki do opakowań przezroczystych.
Jesteśmy dumni z oferowanej przez nas jakości. Wiemy, że to dzięki niej, Twój produkt jest w stanie wywrzeć mocne wrażenie na nabywcy. Dodając ciekawe efekty zadruku lub zdobienia, Twój produkt z pewnością zostanie zauważony.

Discover The Future

Światowy lider w technologii bigowania “Soft Crease RF“ (częstotliwość radiowa)