Opakowania sezonowe

Istnieje wiele korzyści związanych z używaniem opakowań sezonowych, nie tylko może to pomóc w zwiększeniu sprzedaży, ale może również pomóc w dotarciu do nowych klientów. Opakowania sezonowe to dobry sposób na wprowadzanie nowych produktów. Tego typu debiut w okresie specjalnym pozwala przetestować produkt, aby sprawdzić, jak działa przed oficjalnym wprowadzeniem masowej produkcji na rynek.

Istnieje kilka świąt, które możesz wykorzystać, aby zwiększyć sprzedaż. HLP Klearfold może pomóc Ci zaprojektować i zorganizować opakowanie, dzięki czemu będzie wyróżniać się z tłumu. Kilka z nich podano poniżej, z niewielką radą od HLP Klearfold.

  • Lato

Okres letni to świetny czas na wprowadzenie sezonowych opakowań. Wykorzystanie jaskrawych kolorów, takich jak żółcienie i błękity, może naprawdę wyróżnić twoje opakowanie. Zastosowanie efektu refleksów zapewni Twojemu opakowaniu świeży i niepowtarzalny wygląd, idealny na lato.

  • Halloween

Skorzystaj z Halloween i wykreuj opakowania, które przyciągną uwagę Twoich odbiorców. Jeśli twoja grupa docelowa skupia się bardziej wokół dorosłych, mogą być bardziej zainteresowani stylowymi upiornymi wzorami. Młodsi odbiorcy z pewnością zachwycą się nietypowym kształtem np. wampira?

  • Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszystkie firmy mobilizują swoje siły, aby sprzedać swój produkt. HLP Klearfold może pomóc Ci zwiększyć sprzedaż dzięki naszej gamie efektów projektowych i naszej zdolności do kreowania wyjątkowych twoich opakowań, czyniąc je jednym na milion. Nasz efekt brokatu jest idealny do przedstawiania płatków śniegu.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć planować jakieś wydarzenie sezonowe, a HLP Klearfold jest tutaj, aby pomóc Ci na każdym kroku. Skontaktuj się, aby poprosić o bezpłatną próbkę lub spotkanie z jednym z naszych specjalistów.

Contact us
By | 2018-03-28T12:57:25+00:00 March 16th, 2018|