HLP Klearfold Single-Use Face Shields

Przyłbice – jednorazowe osłony twarzy – certyfikowane środki ochrony indywidualnej „SOI” od HLP Klearfold

Jako największy na świecie producent plastikowych składanych pudełeczek, jesteśmy wyjątkowo wykwalifikowani do produkcji przyłbic. Nasze przyłbice produkujemy z wykorzystaniem RPET-u. Tym samym korzystamy z tego samego materiału, technologii i sprzętu, z którego wykonujemy nasze opakowania. Obecnie znaczną część naszej mocy produkcyjnych przeznaczyliśmy na produkcję przyłbic.

Do tej pory dostarczyliśmy dziesiątki milionów przyłbic dla rządów, szpitali i agencji medycznych w Azji, Europie, w tym w NHS UK, Japonii, Polski a także Stanów Zjednoczonych.

W ofercie posiadamy kilka modeli przyłbic. Największą popularnością cieszą się modele jedno i dwu częściowe, zaprojektowaliśmy je tak, aby pakowane były na płasko i wymagały minimalnego ręcznego montażu.

Obecnie oferujemy gotową przyłbice z piankową podkładką na czoło oraz elastyczną gumką na głowę (jak widać na zdjęciu po prawej stronie).

Wszystkie wspomniane modele są ergonomiczne oraz lekkie. Są skonstruowane w taki sposób, że bez problemu można nosić pod nimi okulary, medyczne gogle oraz maski N95.

Wszystkie modele naszych przyłbic zostały sprawdzone przez niezależne organizacje testujące i uzyskały certyfikat zgodności z europejskimi normami ochrony oczu EN 166: 2001 w zakresie ochrony przed kroplami i zachlapaniem.

Nasza gotowa do noszenia przyłbica z gumką nosi numer certyfikacji CE LECFI00380678, ważny do 2025 r.

W związku z tym nasze przyłbice są klasyfikowane jako wyroby medyczne klasy 1, odpowiednie do stosowania jako środki ochrony indywidualnej podczas obecnej sytuacji pandemicznej oraz w późniejszym czasie.

Nasze przyłbice są uważane za sprzęt medyczny klasy 1 i zostały zatwierdzone przez FDA zgodnie z pandemicznym zezwoleniem COVID-19 na stosowanie w nagłych wypadkach (EUA) jako środek ochronny indywidulnej (SOI – PPE) do użytku przez pracowników służby zdrowia do celów medycznych. Pozostaną one upoważnione przez czas trwania stanu wyjątkowego, jak opisano w amerykańskiej Federalnej ustawie o lekach i kosmetykach (FD&C), 21 USC 360bbb-3 (b) (1), lub do czasu rozwiązania lub odwołania w inny sposób. Nie należy ich stosować w obecności źródła ciepła o wysokiej intensywności lub łatwopalnego gazu.