Opakowanie kosmetyczne

Istnieje tak wiele sklepów sprzedających produkty kosmetyczne i kolorowe, dlatego też ważne jest, aby Twój produkt wyróżniał się na tle innych. Istnieją wskazówki, które pomogą uniknąć wtapiania się Twojego produktu w tło konkurencji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób HLP Klearfold może pomóc.

Unikalność marki

Jako osoba kierująca marką z pewnością zgodzisz się, że wyróżnienie produktów na tle tłumu konkurencji to zawsze dobra strategia. Dobrze wykonane opakowania przezroczyste zapewniają doskonały wizerunek marki oraz zdecydowanie odróżniają się od kartonowych opakowań na sklepowych półkach. Ciekawe opakowanie transparentne wraz z doskonałą i kreatywną grafiką zapewnią, że Twój produkt otrzyma luksusowy wygląd. Ważne jest, aby Twoja marka została zauważona, a Twoje opakowanie identyfikuje Twoją firmę. W HLP Klearfold wiemy również, że Twoje opakowanie musi zrobić wspaniałe pierwsze wrażenie, aby zapewnić ten efekt będziemy ściśle współpracować z Tobą i Twoim zespołem projektowym. Wspólnie dzieląc się pomysłami oraz doświadczeniem znajdziemy rozwiązane, które sprosta najwyższym oczekiwaniom.

Trwałość

Poza doskonałą prezencją ważne jest, aby opakowanie które zawiera twoje kosmetyki było solidne podczas transportu i ekspozycji sklepowej. Konsumenci podczas zakupów chętnie biorą produkt do ręki, aby obejrzeć go z bliska. Taki kontakt może spowodować uszkodzenie opakowania. Opakowanie transparentne może być zadrukowane w środku co uniemożliwia zarysowanie bądź uszkodzenie grafiki. Zależnie od życzenia klienta a także procesu logistycznego sugerujemy dodatkowe pokrycie olejem zabezpieczającym przed zadrapaniem. Jest to nie droga usługa a poza ochroną daje dodatkowe nabłyszczenie, wówczas opakowanie prezentuje się nienagannie aż do samego zakupu.

Automatyczne dno sprawi, że twoje opakowanie będzie bardziej stabilne i wytrzymałe, a dodatkową jego zaletą jest szybszy czas jego składania co znacząco przekłada się na oszczędności. Opakowanie z automatycznym dnem jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem do składania ręcznego, jednakże świetnie sprawdzi się także w pakowaniu maszynowym. Automatycznie składane dno i miękkie bigowania to oszczędności aż do 30% podczas pakowania ręcznego.

Możliwości są nieograniczone.

HLP Klearfold produkuje indywidualnie zaprojektowane opakowania między innymi do produktów takich jak:
– Szminka
– Podkład
– Maskara
– Cienie do oczów
– Balsam do ust
– Kosmetyki pielęgnacyjne
– Kosmetyki do włosów

HLP Klearfold działa jak Twój prywatny dział Opakowań. Powiedz nam co oczekujesz, zrelaksuj się a my to zrobimy. HLP Klearfold to recepta na idealnie dopracowane opakowanie.

Materiał, z którego produkowane są nasze opakowania jest przyjazny dla środowiska. Zapytaj już dziś jak możemy wzmocnić Twoją markę.

2018-05-17T13:37:17+00:00