Produkcja

Budowanie Twojej marki

HLP Klearfold posiada najnowsze technologicznie maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie wytwarzać opakowania najlepszej jakości.

opakowanie składnae

Nasza bezkonkurencyjna zdolność produkcyjna umożliwia nam produkcję opakowań w tak dużej ilości, aby zapewnić terminowe dostawy na całym świecie jednocześnie. W naszych zakładach nieustannie kontrolowana jest jakość powietrza, temperatura i wilgotność. Dzięki temu minimalizujemy naelektryzowanie materiału i powstawanie pyłów, tym samym uzyskując najlepsze efekty pracy.

Nasza najnowsza 13-kolorowa prasa drukująca zapewnia najwyższą jakość druku, dając nam wszechstronne możliwości zarówno drukowania jak i uszlachetniania. Posiada jedną stację druku wklęsłego i 12 sekcji fleksograficznego druku UV, z których maksymalnie pięć można skonfigurować do drukowania od spodu. Alternatywnie cztery spośród nich można wykorzystać do drukowania sitodrukowego lub też dwie jako sekcje tłoczenia na zimno.

Maszyna ta zapewnia druk w intensywniejszych, żywych kolorach nawet na jasnych podłożach, w tym błyszczące kolory metaliczne, a także możliwość zastosowania wielu innych efektów specjalnych. W ciągu jednego przejścia przez maszynę HLP Klearfold ma możliwość wykonania tego, co w tradycyjnych maszynach odbywa się przy pięciu lub więcej przelotach.

HLP Klearfold

W naszych zakładach produkcyjnych w Chinach wykorzystujemy panele słoneczne i turbiny wiatrowe, po to, aby dbać o środowisko naturalne.

HLP Klearfold

Najnowsza technologia

HLP Klearfold może bigować opakowania na różne sposoby

DieCut

Sztancowanie

(PP)

250 mym – 400 mym

Tylko składanie ręczne

HLP Klearfold

Bigowanie na zimno

(PET)

250 mym – 500 mym

Tylko składanie ręczne

HLP Klearfold

Linia inteligentna

(PET, PP)

250 mym – 500 mym

Tylko podnoszenie maszynowe

HLP Klearfold

Perforacja

(PET)

250 mym – 500 mym

Tylko pakowanie ręczne

 SOFT CREASE®

(PET)

250 mym – 500 mym

Pakowanie ręczne i maszynowe

HLP Klearfold

Linia wysokiej jakości

(PET, PP)

250 mym – 500 mym

Podnoszenie maszynowe od 300mym

Dlaczego warto wybrać Soft Crease®…

hlp klearfold

Tworzenie perfekcji

Technologia Soft Crease® to metoda bigowania wykorzystująca fale radiowe, dzięki której opakowania Klearfold mają wyraźne linie i precyzyjnie się składają. Tradycyjne metody wykorzystują do bigowania ciśnienie, które zwiększa sztywność opakowania, zmniejszając jego trwałość.

Technologia Soft Crease® firmy HLP Klearfold wykorzystuje energię i ciepło z wykorzystaniem tylko niewielkiego ciśnienia. Gwarantuje to podwyższenie trwałość opakowania, tym samym umożliwiając zwiększenie wydajności pakowania ręcznego oraz maszynowego nawet przy pakowaniu przy wyższych prędkościach.

Zaawansowane obiekty produkcyjne.

Kulisy HLP Klearfold

HLP Klearfold posiada zdolność produkcyjną wynoszącą 1 milion sztuk opakowań dziennie. Dysponując wszystkimi potrzebnymi maszynami w jednym miejscu, nie musimy tracić czasu na korzystanie z firm zewnętrznych jako dostawców. Produkujemy nasz własny materiał PET i PP, drukujemy, sztancujemy, kleimy i składamy opakowania w jednym zakładzie produkcyjnym. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość opakowań w wiele zakątków świata jednocześnie.

Poniżej znajdziesz link do wirtualnej wycieczki po naszej fabryce – futurystycznym i zachwycającym zakładzie produkcyjnym HLP Klearfold

Nowoczesne rozwiązania

Perfekcyjne rezultaty

HLP Klearfold jest firmą wielokrotnie nagradzaną, cieszącą się uznaniem i znaną z najwyższej jakości wzornictwa oraz nieustannego wprowadzania innowacji.

Discover The Future

Światowy lider w technologii bigowania “Soft Crease RF“ (częstotliwość radiowa)