O nas

Dla twoich wyjątkowych produktów, wytwarzamy opakowania tylko najwyższej jakości.

HLP Klearfold ściśle współpracuje z klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować nasze możliwości produkcyjne do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Jesteśmy znani jako największy i najbardziej doświadczony producent opakowań przezroczystych, dlatego możesz nam zaufać, że zrobimy wszystko, aby Twoje produkty wyróżniały się spośród twojej konkurencji.

Nieustająco inwestujemy w ludzi i stosowane materiały. Ulepszamy również procesy produkcyjne i nasz park maszynowy. Wszystko po to aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości opakowania z tworzyw sztucznych, dostępnych we wszystkich zakątkach świata.

Podczas produkcji nowego materiału staramy się zwiększać wykorzystywanie materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu nie tylko chronimy środowisko, ale również redukujemy koszty produkcji. Taka strategia gwarantuje zarówno nam, jak i Tobie, przewagę na konkurencyjnym rynku.

HLP a środowisko naturalne.

W HLP Klearfold używamy tylko najlepszych materiałów do produkcji naszych opakowań. Dzięki globalnej sieci dostawców surowca jesteśmy w stanie włączyć do materiału przetworzone odpady po produkcyjne wraz z odpadami po konsumenckimi. Materiał recyklingowy można wprowadzać aż do poziomu 30%, co pozwala uzyskać mieszankę, która odpowiada naszej polityce ochrony środowiska i zapewnia nieprzerwanie wysoką jakość opakowań.

Ponieważ wszyscy jesteśmy coraz bardziej świadomi wpływu, jaki ludzie wywierają na środowisko globalne, ważniejsze jest, abyśmy dokładali wszelkich starań, aby chronić naszą planetę. HLP Klearfold oferuje materiał APET oraz RPET. Oba materiały są w doskonałej jakości i zdatne do recyklingu. W połączeniu z naszą technologią miękkiego bigowania Soft Crease tworzymy łatwe w składaniu pudełka, odpowiednie do ręcznego lub automatycznego pakowania (także z dużą prędkością) idąc w zgodzie z mottem ochrony środowiska.

Jako konsument możesz być tak pewny, tak jak i my, że robisz wszystko, aby zminimalizować wpływ na środowisko, gdy używasz opakowań PET od HLP Klearfold.

Ponadto, HLP Klearfold ma bezpośrednio powiązania z organizacją w Południowo-Wschodnim Chinach, The Green Forest Agriculture and Forestry Development Company Limited. Firma kontroluje 3895 akrów ziemi, na których obsadzono drzewami 2279 akrów. Co więcej, spółka dostarcza sadzonki do innych organizacji w ilości 800 000 sztuk rocznie. W HLP Klearfold jesteśmy dumni z tej współpracy i jej pozytywnego wpływu na środowisko. Wierzymy, że pomaga to zmniejszyć zniszczenia dokonane przez ludzi i poprawić stan środowiska naturalnego.

Obsługa klienta

Jesteśmy pasjonatami w zakresie zaspokajania potrzeb naszych klientów, dlatego nasz zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę i staramy się udostępniać:

  • Wyceny w ciągu 24 godzin
  • Próbki CAD w ciągu trzech do pięciu dni
  • Pełnokolorowe próbki w ciągu tygodnia od momentu otrzymania grafiki

Nasze możliwości produkcyjne w połączeniu z szeroką ofertą tworzyw sztucznych, umożliwiają nam bardzo krótki czas realizacji każdego zamówienia i są to dwa do trzech tygodni od momentu zaakceptowania próbki. Czas dostawy na terenie całej Europy jest porównywalny do producentów krajowych, a niejednokrotnie nawet krótszy.

Dlaczego warto stosować opakowania przezroczyste?

Konsumenci oczekują coraz większej ilości informacji o kupowanym produkcie, dlatego też najlepszym sposobem zaspokojenia tej potrzeby jest zastosowanie opakowania przezroczystego. Umożliwia ono konsumentowi bezpośrednie zapoznanie się z wyglądem i jakością produktu, zamiast czytania opisu o nim na opakowaniu. Bezpośredni kontakt z produktem wpływa na łatwiejsze podjęcie decyzji o zakupie.

Opakowanie przezroczyste nie tylko zachęca do zakupu i wiąże nabywcę z Twoim produktem, ale jest również trwalsze, wytrzymalsze i bardziej opłacalne.

Zobowiązanie

Już od ponad 50 lat produkujemy tylko opakowania przezroczyste stając się największym i najbardziej doświadczonym producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Posiadamy szeroki zakres możliwości produkcyjnych, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie drukowania, dekorowania i przetwarzania.

HLP Klearfold zobowiązuje się dostarczać swoim klientom tylko to co najlepsze. Jesteśmy dumni z wysokiego poziomu jakości naszych produktów, będących przyjaznymi środowisku, a także z możliwości krótkiego czasu realizacji zamówień, przy jednoczesnym zachowaniu jak najlepszych cen.

Obietnica HLP Klearfold

Z prawie 50-letnim doświadczeniem, firma HLP Klearfold jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku opakowań przezroczystych. Jesteśmy zaangażowani w nieustający rozwój, wykorzystując wyłącznie najnowsze technologie w dążeniu do doskonałości produkcyjnej.

Discover The Future

Światowy lider w technologii bigowania “Soft Crease RF“ (częstotliwość radiowa)