Projekt

opakowanie na perfum

Projektowanie opakowań

Nasi eksperci pomogą Ci krok po kroku…

HLP Klearfold będzie ściśle z Tobą współpracować aby zagwarantować Twojej marce najlepszy wygląd. Z niecierpliwością czekamy na współpracę i chętnie podejmiemy nowe wyzwanie związane z każdym projektem.

hlp klearfold

Czy chesz aby Twoje opakowanie wyróżniało się z tłumu? Pozwól abyśmy Ci w tym pomogli poprzez wykorzystanie naszego szerokiego wachlarza najróżniejszych efektów graficznych.

  • Szeroki wybór wytłaczania
  • Folia tłoczona na zimno i na gorąco
  • Różne rodziaje frostowania
  • Powłoki błyszczące i matowe
  • Brajl

Projektowanie z celem

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc…

To wspaniale, jeżeli masz już projekty dla swoich opakowań. Jeżeli jednak Twoje projekty wymagają aktualizacji lub chciałbyś je zmienić, aby lepiej pasowały to Twojej wizji marki, nasi eksperci chętnie podpowiedzą najlepsze rozwiązanie.

grafika

Innowacyjny zespół

Oprócz standardowych technik, w HLP Klearfold mamy możliwość wykorzystania szerokiej gamy efektów specjalnych takich jak brokatowanie i metalizujące powłoki. Ciekawe opakowanie wyróżni Twój produkt i zachęci konsumenta do jego dotknięcia, zwiększając szansę zakupu.

Brajl

Nowość w naszej ofercie spełniająca standardy medyczne. Oferta została opracowana i przetestowana we współpracy z British Institute for the Blind (RNIB).

Refleksy

Kreuje żyłkowaty wzór na Twoim opakowaniu, który doda mu unikalności i sprawi, że będzie trudniejszy do podrobienia.

Metaliczność

Dzięki temu opakowanie staje się elegantsze. Wzbogacona kolorystyka jeszcze bardziej przyciąga uwagę konsumenta.

Perłowość

Bogaty wybór połyskliwości i natężenia dobrany do oczekiwanego efektu końcowego, tak aby opakowanie wyróżniało się spośród innych.

Tłoczenie

Ten efekt, poprzez swoją wypukłość, sprawia wrażenie głębi. Opakowanie jakby wychodzi do klienta, zachęcając go, aby podniósł je i dotknął.

Imitacja skóry

Sposób zadrukowania doskonale odwzorowuje fakturę prawdziwej skóry. Wzór atrakcyjny wizualnie, zachęcający konsumenta do jego dotknięcia.

Zamów bezpłatną próbkę już dziś!

Re

Oferujemy stworzenie cyfrowego modelu 3D Twojego produktu, gdzie poprzez wyeliminowanie zużycia materiału, nadruku i transportu, przyczyniamy się do redukcji zanieczyszczeń, a tym samym tworzymy naszą planete lepszym miejscem do życia.

Re

W HLP Klearfold możemy wyprodukować podgląd 3D zaprojektowanego, kompletnego opakowania, co ułatwia szybkie naniesienie zmian w projekcie, zanim nastąpi produkcja właściwej próbki.

Discover The Future

Światowy lider w technologii bigowania “Soft Crease RF“ (częstotliwość radiowa)