Lead Forensics

HLP Klearfold, aktualizacja pierwszego kwartału.

Pierwszy kwartał 2018 dobiegł końca, a wiosna już nad nami. HLP Klearfold jest rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę, że aby utrzymać pozycję lidera wśród dostawców, musimy pójść o krok dalej. Nasi młodzi, utalentowani i wysoce innowacyjni projektanci pracują obecnie nad kilkoma nowymi strukturami i projektami, które zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie pakowania. Od nowych sposobów pakowania kosmetyków i słodyczy, po projektowanie opakowań, które pozwalają konsumentowi ponownie wykorzystać opakowanie tzw. drugie życie opakowań..

Opakowania przyjazne dla środowiska

HLP bierze odpowiedzialność za środowisko, za nasze materiały i metody produkcji, zawsze wybierając w miarę możliwości opcje, które mają najmniejszy wpływ na naszą planetę. Oferujemy APET, który jest preferowanym środowiskowo substratem i recyklowanym materiałem RPET.

Nasze zaangażowanie w obsługę klienta nigdy się nie zmienia.

HLP Klearfold zawsze był dumny z poziomu zapewnianej przez nas obsługi klienta, nasze zaangażowanie na rzecz naszych klientów jest wyjątkowe. Nasi reprezentanci są ekspertami w dziedzinie projektowania opakowań. Każdy z naszych przedstawicieli jest dostępny do indywidualnych spotkań. Będziemy współpracować z Tobą, bardzo szczegółowo, aby stworzyć niezwykłe opakowanie, które zaskoczy twoich klientów i sprosta wszystkim potrzebą. HLP Klearfold zapewnia również doskonałą obsługę po wykonaniu usługi oraz w trakcie transportu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o usłudze, którą oferujemy i o tym, jak możemy pomóc Ci zwiększyć sprzedaż.

2018-05-17T12:41:36+00:00