Lead Forensics

HLP Klearfold to najlepszy dostawca opakowań transparentnych

Możesz zaufać naszej marce, że dostarczymy ci najlepszej jakości opakowania gwarantując doskonały serwis lokalnych przedstawicieli. Stworzymy dla ciebie opakowanie, które będzie zachęcać do zakupu. Przeczytaj, dlaczego HLP zasługuje na tytuł najlepszego dostawcy

Przezroczystość

Opakowania dostarczane przez HLP Klearfold wyróżniają się idealną przezroczystością. Dodatkowa warstwa transparentnego lakieru zapewnia doskonałą wytrzymałość na codzienne zużycie i zadrapania podczas transportu i ekspozycji na sklepowej półce.

Wytrzmałość

Opakowanie transparentne posiadające automatyczne dno jest rozwiązaniem bardzo wytrzymałym jednocześnie bardzo łatwym do złożenia. Pudełko składa się jedną ręką w ułamku sekundy. Opakowanie błyskawicznie uzyskuje pożądany kształt doskonale eksponując walory zapakowanego produktu. Automatyczne dno i miękkie bigowania Soft Crease to oszczędności kosztów pracy aż do 30%!

Grafika

HLP Klearfold oferuje szeroką gamę uszlachetnień graficznych, które pomagają odblokować potencjał Twojej marki. Od niedawna oferujemy także możliwość stworzenia grafiki oraz unikalnego kształtu opakowania, aby Twoje opakowanie było inne niż wszystkie. Innowacyjność i kreatywność to nasza dewiza, aby zapewnić sukces sprzedażowy naszych klientów.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać z jednym z naszych przedstawicieli. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. To nic nie kosztuje.

2018-05-17T13:37:35+00:00