Opakowania na produkty dla niemowląt i małych dzieci

opakowanie przezroczyste

Uśmiech śmiech dziecka to jeden z piękniejszych rzeczy, których doświadczamy. Jeśli twoja firma sprzedaje produkty dla dzieci, wówczas Twoim docelowym klientem jest przyszła mama lub mama małego dzidziusia i najprawdopodobniej to właśnie jeden z Twoich produktów w tej chwili wywołuje u kogoś uśmiech.

Ten rynek docelowy nie ma czasu do stracenia, więc warto zadbać do dokładny i szybki przekaz. Dzieci rosną tak szybko…. O łatwy przekaz dbają odpowiednie opakowania – opakowania przezroczyste z PET. Można to zrobić za pomocą. HLP Klearfold, producent opakowań plastikowych to ekspert w kreowaniu i produkcji opakowań na produkty dla niemowląt i małych dzieci z prawie 50-letnim doświadczeniem. Jesteśmy firmą, która zapewni, że Twój produkt dotrze do właściwej grupy odbiorców.

Dla każdej mamy jest ważne zdrowie I bezpieczeństwo dzieci. Dlatego też szczególną uwagę podczas zakupów przywiązują właśnie to tego aspektu. Czy używane przez nie kosmetyki oraz zabawki spełniają te kryteria? Opakowanie przezroczyste pokazuje zawartość zatem łatwo jest ocenić bezpieczeństwo i jakość wykonania zabawki co jest jednym z najważniejszych aspektów zakupowych. Podczas oglądania produktu, jeśli występują wątpliwości czy nadruk odpowiada zawartości kartonowego opakowania, takie pudełko jest otwierane, często uszkodzone trafia ponownie na sklepową półkę stając się złym wizerunkiem marki. Opakowania na produkty dla niemowląt i małych dzieci muszą zabezpieczać produkt pod względem higienicznym zatem prawidłowo skonstruowane opakowanie powinno pokazywać zawartość.

HLP Klearfold może zadbać, aby opakowanie produktu dla dziecka przyciągało odbiorców, do których kierujesz reklamę, można to zrobić za pomocą odpowiedniego projektu graficznego bądź ciekawego kształtu. W tym roku w opakowaniach produktów dla dzieci pojawia się tendencja do prostoty. Ten styl jest czysty i łatwy w przekazie, co sprawia, że idealnie nadaje się do pakowania produktów dla dzieci. To wspaniałe, jeśli masz już gotowe opakowania, ale jeśli nie, to mamy ekspertów od designu, którzy pomogą Ci w tej drodze. Jeśli masz grafiki, które wymagają aktualizacji lub jeśli nie pasują one do Twojej marki, HLP Klearfold z przyjemnością przedstawi naszą ekspertyzę i poprowadzi Cię we właściwym kierunku.

opakowanie przezroczyste PET

Wybór materiału i drugie życie opakowań

Wybór odpowiedniego materiału jest zawsze kluczowy dla każdego projektu. W dzisiejszej dobie dbania o środowisko jest bardzo ważne, aby opakowanie nadawało się do recyklingu. HLP Klearfold jest dostawcą, który zapewnia opakowania z materiałów przyjaznych dla środowiska i w 100% nadających się do recyklingu. To daje Tobie oraz Twoim klientom poczucie troski o środowisko. Podczas projektowania także przywiązujemy szczególną uwagę, aby opakowanie otrzymało tzw. drugie życie. Może to właśnie twoja opakowanie stanie się nowym domkiem dla jednorożców? Dzięki temu Twoja marka zostaje w podświadomości jako zaufana co znacząco zwiększą prawdopodobieństwo zakupu produktu ponownie.

Opakowania na zamówienie

HLP Klearfold produkuje opakowania na zamówienie dla wszystkich rodzajów produktów dla dzieci m.in.:
– opakowania prezentowe, opakowania na zabawki, opakowania promocyjne, opakowania na produkty do pielęgnacji, opakowania na buciki dla dzieci czy też opakowania na butelki.

Skontaktuj się z Nami już dzisiaj i sprawdź jako możemy pomóc w twojej opakowaniowej podróży. HLP Klearfold podchodzi bardzo profesjonalnie do każdego zadania jednakże dokładamy szczególnej troski aby opakowana dla dzieci były bezpieczne