Opakowania na produkty dla zwierząt. Personalizowane oraz po recyklingu.

Opakowania na produkty dla zwierząt. Personalizowane oraz po recyklingu.

Psy, koty, ptaki, rybki, chomiki i inne zwierzęta są część naszej rodziny. Zwierzęta sprawiają, że nasze życie jest pełniejsze i lepsze, zasługują na miejsce w naszym domu, gdzie mogą bawić się, czuć ciepło i cieszyć się dobrym jedzeniem oraz szczęśliwym życiem. Nasze pupile uwielbiają się bawić i cieszyć każdą chwilą spędzoną z nami. Wszystkie wymienione aktywności wymagają produktów, które natomiast wymagają opakowania. Pudełka HLP Klearfold wykonane są tak aby chronić i pokazywać zawartość. Każdy producent stara się stworzyć ciekawe i bezpieczne zabawki dla naszych podopiecznych, warto to pokazać swoim klientom. W HLP Klearfold opracowujemy, projektujemy i tworzymy piękne transparentne opakowania. Z przyjemnością pomożemy i Tobie.

Spersonalizowane opakowanie na zamówienie wyróżni Twoje produkty na półce. Posiadanie unikalnych opakowań gwarantuje uwagę docelowego klienta. Uwielbiamy rozpieszczać swoje zwierzęta, dlatego też produkt opakowany w luksusowe opakowanie wydaje się znacznie bardziej wartościowym. HLP Klearfold produkuje transparentne opakowanie, które nie tylko przyciąga wzrok dzięki szerokiej gamie efektów specjalnych i uszlachetnień, ale także pozwala konsumentowi zobaczyć produkt, eliminując tym samym wszelkie wątpliwości dotyczące samego produktu.

Ekologiczne materiały opakowaniowe

Bardzo ważne jest upewnienie się, że produkt jest pakowany w opakowania nadające się do recyklingu. Konsumenci coraz bardziej zwracają na to uwagę. HLP Klearfold oferuje materiały opakowaniowe PET (APET i PET), które nadają się do recyklingu. Nasze przejrzyste opakowania są nie tylko poddawane recyklingowi, ale także w zawierają kontent recyklingowy z odpadów. Nasz najnowszy materiał zawiera 50% zawartości z materiałów po konsumpcyjnych. Dzięki temu nie tylko wprowadzamy na rynek materiały przyjazne dla środowiska, ale także oczyszczamy je z odpadów.

HLP Klearfold tworzy opakowanie dla wielu produktów w branży zoologicznej:

  • Opakowanie do produktów dla zwierząt domowych
  • Opakowanie przysmaków dla zwierząt domowych
  • Opakowanie na karmę dla zwierząt domowych
  • Opakowanie na zabawki
  • Duże i małe opakowania na karmę dla zwierząt domowych

I wiele więcej …

Opakowanie transparentne na wymiar

Kiedy mówimy o wizualizacji jakości, powinniśmy natychmiast zacząć myśleć o przezroczystym opakowaniu. Jest tak wiele wspaniałych produktów dla zwierząt i tak wiele innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych, które pasują do tych produktów, które podkreślą ich wyjątkowość.
Wszystkie nasze opakowania są tworzone na indywidulane zamówienie. Dzięki naszym efektom specjalnym Twoje produkty wyróżniają się jeszcze bardziej od reszty. Opakowania z foli PET o najwyższej jakości podnoszą wartość zapakowanych produktów, Twój produkt na to zasługuje.
Nasze pudełka plastikowe nie tylko pięknie się prezentują ale także szybko składają co przekłada się na oszczędności w procesie pakowania, czy można chcieć cos więcej?

Nasz serwis klienta

Szanujemy indywidualne potrzeby i wymagania jakie mają różne firmy. Każdy produkt jest inny, dokładamy wszelkich starań, aby każda potrzeba została uwzględniona w projekcie. Podczas tworzenia opakowania przez cały czas proces trwania i rozwoju projektu, nasi doświadczeni reprezentanci pomagają, konsultują i udzielają porad, sugerują dodatkowe opcje tak aby ułatwić naszym klientom dokonanie właściwego wyboru i maksymalnie skrócić czas wdrażania nowego produktu na rynek. Oferujemy także usługi graficzne, możemy stworzyć dla Ciebie całe opakowanie od podstaw. Kolejnym etapem są próbki, u nas nie ma miejsca na niespodzianki, klienci zawsze dokładnie wiedzą co kupują i akceptują projekt przed finalnym drukiem.

Jesteśmy dumni z naszej bardzo wysokiej jakości obsługi klienta. Jesteśmy pasjonatami zaspokajania potrzeb klienta w miarę naszych możliwości.

Masz pytania dotyczące naszych opakowań? A może od razu chcesz zacząć projekt? Nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie Ci pomożemy przełożyć pomysł na wyjątkowy projekt.