Personalizowane opakowania do liquidów i e-papierosów

Personalizowane opakowania do liquidów i e-papierosów

HLP Klearfold dokładnie wie, jak ważne jest wyróżnienie się z tłumu, szczególnie w tak bardzo konkurencją w branży e papierosów. Jeden z najlepszych sposobów, aby Twój produkt dotarł bezpośrednio do grupy docelową, jest stworzenie opakowań, które są nie tylko trwałe i bezpieczne, ale także przyciągają wzrok konsumentów. Możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu w kwestii dobrania odpowiedniego materiału oraz odpowiednich technik druku. Razem stworzymy doskonałe opakowanie, które wyróżni Twój produkt na półce.

Zrównoważony rozwój w opakowaniach

Na obecnym poziomie cywilizacyjnym możliwy jest zrównoważony rozwój, czyli taki, w którym potrzeby obecnego pokolenia mogą być zaspokojone bez umniejszania szans przyszłych pokoleń na ich zaspokojenie. HLP Klearfold ponosi odpowiedzialność za środowisko, za nasze materiały i metody produkcji. Zawsze wybieramy, gdzie to możliwe, opcje, które mają najmniejszy wpływ na naszą planetę. Oferujemy APET, który jest przyjaznym dla środowiska materiałem oraz RPET, który zawiera materiał pokonsumpcyjny. Dlaczego materiał RPET jest tak ważny, ponieważ wykorzystujemy to co już jest wyprodukowane, dając temu drugie życie oraz eliminując ilość istniejących odpadów.

Project graficzny jako strategia marki

Masz już stworzoną markę teraz należy wyróżniać ją spośród tłumu konkurencji. HLP Klearfold pomaga projektować pudełka lub projektujemy je na zamówienie. Posiadamy kilka efektów projektowych, które możemy wykorzystać do uszlachetniania opakowań. Naszą misja jest przetworzenie opakowania z normalnego do nadzwyczajnego w prosty, nie podnoszący kosztów sposób. W przypadku pudełka do liquidów może się okazać, że nawet oszczędzimy koszty poprzez stworzenie jednego uniwersalnego opakowania. Nasze przezroczyste opakowania są wykonane głównie z materiału PET. Opakowanie możemy poddawać recyklingowi, a tym samym chronić nasze środowisko. Ponadto nasze pudełka transparentne sprawiają, że produkty sprzedają się szybciej, w jaki sposób? To bardzo łatwe! Nasze transparentne pudełka są luksusowe, stanowią połączenie przezroczystości i druku, tworzą wrażenie wizualne, które przyciąga uwagę konsumenta. W połączeniu z dobrą koncepcja i wysoką jakością druku to już duży krok do sukcesu. Nasza największa drukarka flexo obsługuje jednocześnie 13 wymiennych stacji co daje prawie nieskończoną ilość możliwości oraz skomplikowanych uszlachetnień w jednym przebiegu. Pudełko w dużej mierze decyduje o sukcesie Twojego produktu, pudełko, które nie tylko chroni zawartość, ale także sprawia, że Twój produkt jest bardziej atrakcyjny.

Ważne jest, aby Twoja marka została zauważona, a Twoje opakowanie identyfikowało Twoją firmę. HLP Klearfold wie również, że Twoje opakowanie musi zrobić wspaniałe pierwsze wrażenie, w tym celu ściśle współpracujemy z Tobą i Twoim zespołem projektowym, aby zapewnić najlepszą prezencję produktu na Twoim rynku docelowym.

Projekt techniczny pudełka

Automatyczne dno HLP Klearfold jest rozwiązaniem dla trwałego i szybkiego składania pudełek. Jest to preferowany system zamknięcia, jako że przyspiesza to proces pakowania ręcznego, szacunkowo o 30%. Nasze opakowania są wyposażone w miękkie bigowania, które zapewniają doskonały kształt opakowania a także ułatwiają jego składanie. Wspomniane rozwiązanie nadaje się do pakowania maszynowego i ręcznego.

HLP Klearfold tworzy specjalne opakowania typu shisha to go, opakowania e-liquidów , pudełka do e-paperosów i wiele innych. Obecnie pracujemy nad kilkoma projektami, w których staramy się zwiększyć wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu w naszej produkcji, aby chronić nasze globalne środowisko. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób HLP Klearfold może pomóc Tobie i Twoim opakowaniom.